Şirket Anayasamız ;
Amacımız : Ülkemizin önde gelen veri işleme merkezlerinden birisi olmak.
Şirket sloganı : İnternet Sunucunuz.
Yönetim Şekli : İnsan merkezli, güvene dayalı, sosyal güvenceli.

MAVİ EKRAN 2000 yılından beri müşterileri ihtiyaçlarına yönelik Internet Hizmetleri , Bilgisayar Yazılımı Ürünleri , Linux Temelli Anahtar Teslim Sistem Çözümleri konularında sürekli geliştirerek kalite standardını yükseltmiştir.

MAVİ EKRAN Müşterilerine Server ve WEB Projelerinde Ekonomik ve İşlevsel Çözümler Sunar.

2005 yılı başlarında verdiği hizmetler konusunda daha profesyonel bir yapıya kavuşmak amacı ile İnternet Hizmetleri dışında kalan tüm servislerini yeni kurulan firmalara devrederek MEDYABİM sadece Domain Kayıt, Webhosting, Kiralık Sunucu, Sunucu Yönetimi ve Danışmanlık konularında faaliyet göstermeye başlamıştır.

MAVİ EKRAN bu hizmetleri amaçladığı şekilde üretebilmek için insana , teknik alt yapıya ve sosyal sermayesine yatırım yaparak hizmetlerini sürekli geliştirmektedir.

2006 yılından itibaren MAVİ EKRAN tüm varolan ve yeni müşterilerinin www.medyabim.com.tr web sitesi üzerinden gerçek zamanlı olarak verilecek Domain kayıt ve Webhosting hizmetlerinden faydalanabilmesi için gerekli altyapı çalışmalarını tamamlamıştır.

2006 yılından itibaren MEDYABİM Altyapı konusunda bir adım daha atarak kendi sunucularını ve web hosting firmalarının sunucularını barındırabilmeleri için Bursa'da kendi öz kaynakları ile 150 server kapasıteli Datacenter kurmuştur

İNTERNET PROJELERİNİZ İÇİN MEDYABİM

MEDYABİM günümüz bilgi toplumunun vazgeçilmez bir parçası olan Internet dünyasından ülkemiz girişimcilerinin doğru şekilde faydalandırılması için ekonomik , gereksiz maliyetlerden arındırılmış ve işlevsel alt yapı hizmetlerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Amaç, işlevsiz ve sonu gelmeyen WEB Site projelerinden çok firmalara prestij sağlayan , kullanılabilir , geri dönüşü yüksek WEB sitelerine kaliteli altyapı kazandırmak, sonrasında da sorunsuz kullanmalarını sağlamaktır.